Instalace tepelného čerpadla

Instalace i údržba tepelných čerpadel

Nevíte si rady s výběrem vhodného tepelného čerpadla? Nechte si poradit od našich zkušených instalatérů. Provedeme vás průběhem celé instalace od návrhu až po uvedení čerpadla do provozu.

Co je tepelné čerpadlo

Proč si ho pořídit?

Rostoucí ceny energií nutí lidi přemýšlet, jak ušetřit. Tepelná čerpadla jsou jednou z odpovědí. Využívají totiž přirozené teplo ze vzduchu, země a vody, které přetvářejí v energii. Lze je využít nejen k vytápění domácnosti, ale i k ohřevu vody a v letních měsících jako klimatizaci.

Při efektivním využívání lze s tepelným čerpadlem ušetřit 40 až 70 % nákladů na energie. Zbavte se závislosti na rostoucích cenách energií.

Jako bonus jsou tepelná čerpadla šetrná k přírodě, protože nevytvářejí emise CO2.

Tepelné čerpadlo je jen pár kroků daleko

Napište si o nabídku
a pošlete nám adresu
včetně fotek.
Zašleme vám
cenovou nabídku
a termín.
Objednejte.

Vše vyřešíme
v nejkratším
možném čase.
A budete o krok
blíž k energetické
soběstačnosti.

Kolik stojí tepelné čerpadlo?

Jaký je váš problém?

Cena tepelného čerpadla je velmi individuální. Zpravidla se pohybuje od 200 000 do 350 000 Kč. Stále jde ale o investici, která se v dlouhodobém horizontu vyplatí. Nechte nám na sebe kontakt, a my vám vytvoříme nabídku na míru.

Pomůžeme vám s dotacemi

Stát v rámci programů na podporu obnovitelných zdrojů energie nabízí dotace na tepelná čerpadla, a to jak pro bytové, tak i pro rodinné domy. Pro získání dotace je však nutné splnit předem stanovené podmínky.

Nechte vyřizování na nás. Pomůžeme získat dotaci od státu v hodnotě až 100 000 Kč.

Naši spokojení zákazníci